Domy na prodej - podrobnosti - budova A

Budova A

  • dvě nadzemní podlaží a podkroví
  • nebytové prostory v přízemí: 250 m2
  • obytná plocha: 450 m2

Budova A - z ulice Budova A Budova A - vchod ze dvora Budova A - ze dvora

Přízemí domu (1. NP) - nebytové prostory

Přízemí domu bylo stavebně upraveno (1966) pro provoz mateřské školky a později bylo využíváno jako prodejna potravin Jednota Tábor.

Vstup do této části domu je zakrytou verandou. Celé patro je rozděleno do 4 místností vzájemně propojených většími prostory bez dveří a zárubní. Tyto místnosti jsou seřazeny za sebou v řadě a souběžně s nimi je sociální zařízení (kuchyně, záchody). Tuto část domu jsme v poslední době využívali pouze jako skladiště, a proto zde v současné době nejsou funkční odpady, vodovod a částečně elektroinstalace.

Nebytové prostory v přízemí

První patro (2. NP) a podkroví - obytné prostory

Vstup do obytné části domu vede po žulovém schodišti ze dvora. Nachází se zde jeden námi užívaný plně funkční byt 3+1 a 4 neužívané penzionové pokojíky, pro které je zřízen jeden společný záchod.

Pokoj POkoj

V bytě jsou tři pokoje, kuchyně a koupelna (sprchový kout, WC kombi, umyvadlo, T+S voda, plynový kotel Prother - pro ohřev vody a vytápění do radiátorů).

V podkroví jsou dva byty (3+1 a 4+1) a společné příslušenství (záchod a koupelna). Veškeré vybavení (radiátory, zásuvky, vybavení koupelny) je v tomto patře demontováno.

Poslední aktualizace stránky (podrobnosti - budova A): 8. 8. 2006

© 2006 Jméno PŘÍJMENÍ

Design, XHTML & CSS by Cifrik C.

Cifrikův WebArchiv

Stránka již není aktualizována!
Cifrikův web